Hulku kosovar, Bujar Muli mban peshë mbi një mijë e 500 kilogramë mbi trup

by admin
Spread the love

Irani e ka Hulkun me photo shop dhe nuk e ka asnjë rekord as me vetura e as me traktor, ndësa ka perkrahje një mijë herë më shum se Hulku shqiptar Bujar Muli, informon portali Shtegu.

Të mërkurën në Bazel të Zvicrës, ai ka vendosur rekord të ri Guinness duke mbajtur mbi trupi e tij mbi një mijë e 500 kilogramë peshë. Videon e transmetuar nga “20 Minute” mund ta ndiqni KËTU.

 

https://www.20min.ch/fr/video/le-hulk-kosovar-fait-poser-1-5-tonne-de-ciment-sur-son-corps-972229484034

Lexo lajme interesante

You may also like