Hiqesha sikur isha modele. Kur e mori vesh, m’u prenë gjunjët

by admin
Spread the love

Kiara Tito është një nga personazhet më të komentuar të këtij edicioni të dytë të Big Brother VIP. Së fundmi, moderatorja ka treguar një histori për të qeshur nga adoleshenca e saj.

Kiara u ka treguar banoreve të tjera të shtëpsë se gjatë adoleshencës së saj, ajo kishte hapur një adresë fallco duke përdorur fotot e një modeleje të njohur për t’i shkruajtur komshiut të saj.

“Mua më blenë kompjuter ata të shtëpisë  dhe unë shtiresha sikur isha një modele. A Adriana Lima a një tjetër nuk e mbaj mend. Edhe flisja me një komshi që ishte shumë simpatik, por unë isha më e vogël. Do ti që u dashurua ky komshiu, edhe thoshte më dërgo foto.

Pastaj e mori vesh dhe më ka shkruar ‘ta tregoj unë ty të pres tek dera e shkollës, do tju them të gjithëve ca bën ti’. Gjunjët e mia u prenë. U mor vesh aty, u hap lajmi që isha unë. “- tha Kiara, teksa banoret e tjera kanë qeshur.

You may also like