Heidi Klum “e ndez flakë” Instagramin me një video zhveshur veç me bikini – Shqip

by admin
Spread the love

Heidi Klum po punon në të gjitha këndet e saj.

 Modelja 49-vjeçare shpërndau një video tërheqëse në Instagram të hënën teksa rrinte nën palma me bikini ngjyrë ylberi.

 Në klipin e shkurtër, të filmuar mes këmbëve të kryqëzuara të bukuroshes bionde, Klum shtrihet në diell me kostumin e saj të pakët ombre ngjyrë portokalli dhe rozë.

Pasarelaja mbështetet nga kamera gjatë gjithë kohës, duke e mbajtur fytyrën jashtë kornizës.

 

 

 

E hënë 🌝 🏝😎❤️”, i ka shkruar gjyqtari i “America’s Got Talent” klipin, të filmuar gjatë pushimeve të saj tropikale në St. Barts.

 Nëna e katër fëmijëve nuk është e turpshme kur vjen puna për të treguar fizikun e saj në rrjetet sociale.

Gjatë fundjavës, Klum ndau një fotografi pampamje te fytyres e cila nuk kishte veshur asgjë tjetër veç një fundjavë të bardhë me tela të bardhë.

 

 

“Vajza ime e nxehtë vera 2022,” i ka shkruar Klum fotos së zjarrtë të perëndimit të diellit.

Fotoja topless kishte një ngjashmëri të madhe me një Klum të postuar muajin e kaluar ndërsa ishte me pushime me bashkëshortin e saj, Tom Kaulitz.

Në foton e mëparshme, mahnitëseja gjermano-amerikane hoqi në mënyrë të ngjashme pjesën e sipërme të rrobës së saj të banjës – këtë herë, një dy pjesë të kuqe – dhe mbuloi gjoksin e saj me flokët e saj të gjatë biondë.

Kaulitz duket se është një adhurues i zhveshjes së të gjithave vetë, pasi gruaja e tij së fundmi ndau një foto të muzikantit duke u bërë banja dielli me asgjë tjetër veçse një peshqir të vendosur në mënyrë strategjike.

Klum dhe Kaulitz u martuan fshehurazi në shkurt 2019 ” për herë të dytë para familjeve dhe miqve të tyre gjashtë muaj më vonë.

Ish-engjëlli i Victoria’s Secret ka fëmijët Henry, 16, Johan, 15 dhe Lou, 12, me ish-bashkëshortin Seal.  Ajo gjithashtu ndan vajzën Leni, 18 vjeç, me ish të dashurin Flavio Briatore, megjithëse Seal e adoptoi Lenin në 2009.

Lexo lajme interesante

You may also like