‘Harroj që është i vogël’, Bora ndanë bisedën qesharake me djalin e saj

by admin
Spread the love

Bora Zemani njihet për marrëdhënien e saj të ngushtë me djalin e saj Arborin.

Ajo nuk ngurron të flasë për të sa herë që pyetet.

Moderatorja ndanë shumë shpesh imazhe me të, edhe së fundmi e ka bërë një gjë të tillë.

Por përkundër herave tjera ajo nuk ka publikuar foto, por një bisedë me të.

Bora ka hedhur një bisedë me djalin e saj, ku shihet ai duke folur me shkurtime, duke ‘harruar’ që ai ende nuk mund t’i kuptojë ato fjalë.

Moderatorja e Për’puthen e ka publikuar bisedën dhe mbi të ka shkruar: Një bisedë me Arborin… Harron mami që biri është i vogël akoma e nuk mund t’i shkruaj me shkurtime.

Bora Zemani ka qenë njëra ndër personazhet më të komentuara muajve të fundit.


Lexo lajme interesante

You may also like