Halloween u festua edhe brenda shtëpisë së “Big Brother”. Ja si u maskuan Vip-at e izoluar!

by admin
Spread the love

Festa e Halloween është festuar edhe brenda shtëpisë më të vëzhguar në vend. Personazhet e famshëm kanë zgjedhur kostumet dhe maku-up e preferuar për të qenë sa më të frikshëm.

Arjola është shndërruar në një djall, Sabiani në vampir, Graniti si klloun, Einxhel si një djallushe seksi etj.

Ata kanë festuar, gëzuar, kënduar e kërcyer, ndërsa atmosfera brenda shtëpisë është dukur disi më e relaksuar pas debateve të forta të ditëve të fundit. Të premten, nga shtëia u eleminuan dy banore, Sheila dhe Paloma/revistawho.com

 

 

 

Lajme interesante

You may also like