Hakmarrje, mundësi të reja, dhe takime dashurie/ Horoskopi javor nga Paolo Fox, notat për secilën shenjë

by admin
Spread the love

Horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet dhe renditja e shenjave të horoskopit për javën 8-14 nëntor dhe 2021. Jeni kurioz të dini si do të shkojë java e dytë e NëntoriT!

Horoskopi nga data 8 deri në 14 nëntor 2021, Dashi

Katër yje për Dashin. Nesër fillon një javë reflektimi në dashuri dhe ju jeni veçanërisht të paqëndrueshëm. Mundohuni të mos zemëroheni dhe të martën, ndoshta, do t’ju duhet të pranoni një kompromis.

Duhet kohë, është një periudhë ku gjithçka shkon ngadalë. Në punë situata është e trazuar dhe në ajër ka shumë stres. Më mirë të mos jeni impulsivë, është mirë të shtyni vendimet. Më të përqendruar janë të vetëpunësuarit.

Horoskopi nga data 8 deri në 14 nëntor 2021, Demi

Tre yje për Demin. Afërdita do të nisë një tranzit që do të jetë aktiv për disa javë, por në dashuri asgjë nuk duhet marrë si e mirëqenë sepse mund të ketë pengesa për të kapërcyer. Ju në fakt prisni shumë, ndoshta maksimumin: kini kujdes për shqetësimet të enjten.

Nëse jeni të interesuar për dikë, është më mirë të reflektoni dhe të kuptoni se si të silleni në të ardhmen. Në punë, ata që kanë probleme burokratike për të zgjidhur do të marrin informacion të dobishëm, por të ardhurat janë ende të ulëta. Më mirë bëni kujdes me shpenzimet, kujdes nga rreziqet dhe zgjedhjet!

Horoskopi nga data 8 deri në 14 nëntor 2021, Binjakët

Katër yje për Binjakët. Qielli i dashuruar është premtues: dëshironi të lini veten, yjet janë pozitivë, por gjithçka varet edhe nga vullneti juaj i mirë. Të enjten dhe të premten takimet do jenë të favorizuara, me Shigjetarin dhe Ujorin mund të lindin histori të mira.

Por kujdes nga pasiguritë dhe dyshimet nëse jeni të lidhur me një person të lindur në shenjën e Peshqve. Në punë gjithçka po shkon mirë dhe tani mund të kompensoni kohën e humbur. Të enjten dhe të premten, përpiquni të shpikni diçka për të mposhtur armiqtë. Ndër të tjera, së shpejti do të merrni lajme të mira, veçanërisht nëse keni biznesin tuaj!

Horoskopi nga data 8 deri në 14 nëntor 2021, Gaforrja

Katër yje për shenjën e Gaforres. Në dashuri, marrëdhëniet afatgjata do të duhet të përballen me njëfarë plogështie: fajin e ka Venusi që është më nervoz se zakonisht. Mund të bëni gabime në dashuri, ndoshta edhe t’i jepni fund një lidhje.

Në punë keni shumë për të bërë, dëshironi të ndryshoni. Të martën përpiquni të qëndroni të qetë, më mirë të mos zemëroheni: mos u shqetësoni, dielli do të kthehet nga e enjtja dhe do të ketë përmirësime të mëdha!

Horoskopi nga data 8 deri në 14 nëntor 2021, Luani

Tre yje për Luanin. Ka shumë emocione në dashuri, por ndoshta janë këto marrëdhënie që ju magjepsin më shumë. Ju pëlqejnë sfidat, por përpiquni të mos mendoni për të kaluarën ose të ktheheni te njerëzit që tani janë larg jush. Në punë, konflikte të vogla do t’ju shaqen për t’u kapërcyer. Ndoshta e keni vënë veten në kontroll, situata është e re dhe jeni duke bërë gjëra të ndryshme nga e kaluara. Në pjesën e dytë të javës është më mirë të jeni të kujdesshëm në zgjedhjet tuaja!

Horoskopi nga data 8 deri në 14 nëntor 2021, Virgjëresha

Katër yje për shenjën e Virgjëreshës. Në dashuri, yjet janë premtues dhe Venusi është në anën tuaj. Megjithatë, nëse jeni duke përjetuar një marrëdhënie që është dejt fundit, është më mirë të mbyllni çdo derë në mënyrë që të shijoni plotësisht lajmin e mirë.

Ka ardhur koha të qartësoni zemrën tuaj, një herë e përgjithmonë. Në punë shumë shpejt do dëshironi të ndryshoni diçka dhe ata që studiojnë do të marrin kënaqësi të madhe. Më mirë të përfitoni nga çdo këshillë, sepse ato do të ndihmojnë shumë njerëz të mashtrojnë për të ardhmen!

Horoskopi nga data 8 deri në 14 nëntor 2021, Peshorja

Katër yje për shenjën e Peshores. Në dashuri ka ardhur koha për t’u sqaruar, më mirë ndërprisni çdo urë komunikimi me të shkuarën. Të preferuar janë të gjithë ata që janë beqarë dhe janë në kërkim të një shpirti binjak, edhe pse në fillim janë gjithmonë paksa të kujdesshëm. Vëmendje sidomos të martën dhe të mërkurën, çdo gjë do të ecë pa probleme nga e enjtja. Në punë, është më mirë të flisni nëse diçka nuk shkon, është e kotë të debatoni të martën. Mundohuni të shmangni shpërthimet që nuk të çojnë askund, sepse gjithmonë do të jeni i vetmi që do të triumfoni!

Horoskopi nga data 8 deri në 14 nëntor 2021, Akrepi

Tre yje për shenjën e Akrepit. Afërdita është në pozicion të shkëlqyer dhe dashuria premton, por ndonjëherë tregoheni të kujdesshëm dhe shumë egoist. Favorizoni takimet aventureske, përpiquni të jeni më të sigurt sepse periudha e kaluar ka qenë e vështirë për të gjithë, jo vetëm për ju. Në punë keni pranuar një ndryshim. Shumë lajme të mira po vijnë, përpiquni të mos nervozoheni dhe kini kujdes sepse e enjtja do të jetë një ditë e veçantë për të jetuar!

Horoskopi nga data 8 deri në 14 nëntor 2021, Shigjetari

Katër yje për shenjën e Shigjetarit. Afërdita po vazhdon fazën e saj pozitive që filloi në tetor. Gjithçka tani vazhdon pa polemika dhe ka shumë të reja për t’u pritur me krahë hapur! Në punë, një projekt do të jetë i suksesshëm në javët në vijim, dikush më në fund po kupton vlerën tuaj. Por përpiquni të mos nxitoheni, bëni gjithçka me qetësi dhe do t’ia dilni mirë!

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 8 deri në 14 nëntor 2021: Bricjapi

Katër yje për të lindurit në shenjën e Bricjapit. Në dashuri, kalimi i Venusit është pozitiv dhe gjysma e qiellit është në anën tuaj. Ndjenjat, pra, janë të mira edhe për beqarët, për të gjithë ata që kërkojnë një histori ose duan të rikuperojnë një marrëdhënie. Nëse kujdeseni për dikë, dilni që të martën. Në punë qielli premton gjëra të mëdha: zbatoni kërkesat tuaja, Venusi është në aspektin e favorshëm dhe takimet do jenë të preferuara dhe të veçanta!

Horoskopi nga data 8 deri në 14 nëntor 2021, Ujori

Tre yje për Ujorin. Në dashuri, krizat tani mund të zgjidhen pa pasur nevojë për shumë debate. Ka raste që nëse diçka nuk ju pëlqen preferoni të largoheni, por tani është më mirë të përfitoni nga pamja e planetëve pasi Hëna do të jetë në anën tuaj nga e mërkura. Në punë jeni pozitivë dhe ndihmues. Periudha është interesante, tani jeni më të lirë dhe keni më shumë hapësirë ​​për t’i kushtuar vetes. Por kujdes për paratë dhe problemet që lidhen me financat!

Horoskopi nga data 8 deri në 14 nëntor 2021, Peshqit

Pesë yje për të lindurit në shenjën e Peshqve. Ju dëshironi ta lini veten të dashuroheni tani që Venusi fillon një tranzit të rëndësishëm. Nëse keni një histori të fortë pas jush, tani duhet të përpiqeni të bëni gjërat që i keni shtyrë për një kohë të gjatë.

Takimet e preferuara të premten. Në punë po kërkoni aleanca të reja, por edhe hakmarrje të vogla. Ndoshta një premtim nuk është mbajtur dhe ju dëshironi të hakmerreni. Në vitin 2022, meqë ra fjala, gjithçka do të shkojë shkëlqyeshëm në sferën profesionale!

Lexo lajme interesante

You may also like