“Guxo” me dy kryetarë, flasin nga KQZ-ja

by admin
Spread the love

Të mërkurën partia “Guxo” e ka mbajtur Kuvendin e parë Zgjedhor ku janë zgjedhur strukturat udhëheqëse të këtij subjekti politik. Ajo se çka ra në sy ishte se u zgjodhën dy kryetarë. Faton Peci dhe Donika Gërvalla- Schwarz, morën besimin për ta udhëhequr këtë parti. Lidhur me këtë është deklaruar Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezaj, tha se kuvendi i kësaj partie është…

Source

You may also like