Gresa Behluli zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur

by admin
Spread the love

Gresa Behluli dhe Lulzim Brahimi po bëhen prindër për herë të parë.

Çifti do bëhen prindër të një djali, derisa tani këngëtarja po shijon muajin e tetë të shtatzënisë.

Ndonëse për një kohë të gjatë e mbajti të fshehtë shtatzëninë e saj, tani ajo ka sjellur pamje teksa bie në sy barku i rrumbullakosur i këngëtares.

Kujtojmë se në vitin 2019 Gresa Behluli dhe Lulzim Ibrahimi i dhanë fund beqarisë, duke kurorëzuar lidhjen e tyre disa vjeçare me martesë.

Në muzikë, projekti i saj i fundit është ai me titull “Numero Uno”, në klipin e të cilit zbuloi shtatzëninë, e që është bashkëpunim me motrën e saj, Besianën.


Lexo lajme interesante

You may also like