Gresa Behluli planifikon ditën kur do ta lind beben

by admin
Spread the love

Këngëtarja shqiptare Gresa Behluli, është në pritje të ëmbël për herë të parë.

Para disa muajsh ajo zbuloi se gjinia e bebit që po pret është djalë derisa tani është në muajin e nëntë.

Nga disa burime të sigurta të “Kosovares”, Gresa ka siguruar termin për lindjen e foshnjës më datën 11 të këtij muaji (Nëntor).

Ndryshe, Gresa është vënë re se në imazhet e publikuara trupi i saj është mjaft në formë kështu gjatë një bisede me fansat e saj u pyet se ai ka mbajtur linjat me fitnes.

Artistja zbuloi se nuk kishte bërë palestër por ishte marë vetëm me ecje dhe kështu edhe linajt e saj nuk kanë ndryshuar përveç barkut të rrumbullakosur.


Lexo lajme interesante

You may also like