Gold AG zbulon fytyrën e djalit për herë të parë me videoklip në shtëpinë e Adem Jasharit në Prekaz

by admin
Spread the love

Reperi i njohur shqiptar, Gold AG, para një viti të datës 28 nëntor u bë baba për herë të parë.

Pritja e ëmbël e bëri atë me një djalë që e pagëzoi me emrin Gueril, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari u ndje edhe më i lumtur pasi kjo dhuratë i erdhi pikërisht në ditën e flamurit, 28 Nëntor.

Derisa për publikun nuk e ka zbuluar asnjëherë ftyrën e vogëlushit ai ka zgjedhur një formë shumë më ndryshe për ta zbuluar portretin e të birit.

Artisti ka realizuar një projekt muzikorë të cilin ia ka dedikuar vogëlushit si dhuratë në ditëlindjen e tij të parë si dhe në nderë të festës së flamurt.

Videoklipi i tij është mjaft i veçantë  ku vendet që është bërë xhrimi janë në Prekaz si dhe duke i rrëfyer të voglit për Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës.


Lexo lajme interesante

You may also like