Gigi Hadid pa sytjena shfaq barkun e hijshëm me veshje të guximshme në javën e modës në Paris – Shqip

by admin
Spread the love

16:00 | 1 Tetor 2021

© GettyImages

Ajo ka marrë pistën nga stuhia në Javët e ndryshme të Modës në të gjithë botën.

Dhe, Gigi Hadid hodhi përsëri gjërat e saj në veprim ndërsa po shëtiste për shfaqjen Coperni në javën e modës në Paris të enjten, transmeton lajmi.net.

Modelja, 26 vjeç, shfaqi barkun e saj të jashtëzakonshëm të tendosur në një skaj ekstrem portokalli dhe fund të argjendtë me bel të ulët në shfaqjen e modës-që ishte shfaqja e saj e parë në kryeqytetin francez.

Gigi nuk dukej asgjë e bujshme, pasi ajo hodhi gjërat e saj në ansamblin e guximshëm, i cili vuri gati tërësinë e bustit të saj të tendosur dhe të tonifikuar në shfaqje për të parë modelet tjerë konkurruese në FROW.

Ylli i kanalizoi ndjenjat e viteve ’90 me veshjen e saj, duke e kombinuar fundin maxi me xixa me një palë sandale platformë.

Bukuroshja rregulloi flokët e saj dhe veshi një gamë delikate grimi për shfaqjen. Në sjelljen e vërtetë të modeles, Gigi vërshoi ndërsa tundte pistën, duke ndezur buzëqeshjen e saj fituese teksa arriti në fund të vendkalimit para se të kthehej.

Ylli i industrisë shkëlqeu shkëlqyeshëm në pistë, duke i përdorur aftësitë e saj të modelimit në përdorim të mirë.

Gigi u bashkua me një mori modelesh të tjera në pistë, të cilat gjithashtu veshën veshje të stërmëdha ashtu si të sajat, ndërsa ata po përgatiteshin për të parë stilet mahnitëse në pistë që të gjithë ta shikonin.

Ajo ruajti qetësinë në prapaskenë, duke paraqitur një stuhi me shokët e saj modele para se të dilte në pistë./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like