Gigi Hadid e tha diçka për Zayn larg e larg

by admin
Spread the love

Gigi Hadid ka thyer heshtjen e gjatë dhe më në fund ka folur në një kopertinë të realizuar me InStyle. Ajo u shpreh se ka mësuar një gjë të rëndësishms nga reflektimi që ka bërë vitin e kaluar.

“Kam kuptuar se kur kalojmë kohë me njerëzit duhet thjesht ta vlerësojmë me të vërtet dhe t’i pranojmë të gjitha, përpiquni të mos luteni për gjëra të tjera. Edhe nëse ka diçka të vështirë, gjeni diçka të bukur në të.”

Kjo deklaratë erdhi tre muaj pasi ajo dhe i dashuri i saj, Zayn Malik, i dhanë fund lidhjes së tyre. Ky u pa si një mesazh indirekt për situatën. Gigi foli dhe për të bijën.

“Ajo është kaq e zgjuar dhe është kaq e vetëdijshme. Ajo shikon gjithçka, ajo është gjithmonë duke mësuar, është gjithmonë në kërkim…Unë ende nuk mund ta besoj. Është e çuditshme. Jam e fiksuar me të por ndonjëherë kthehem dhe them: O zot. Nga ke ardhur?”/revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like