Gëzuar ditëlindjen drita e syve të mi

by admin
Spread the love

Kjo e enjte e 24 nëntorit është një ditë shumë e veçantë për familjen e moderatores së njohur shqiptare, Marina Vjollca dhe partnerit të saj, reperit, Getoar Selimi. Kjo pasi vajza e tyre, bekimi i parë në jetën e tyre feston sot ditëlindjen e parë dhe mbush 1 vjeçe.

Fillimisht ishte babi Getoari ai i cili uroi vogëlushen e tij për ditëlindje, duke i dedikuar disa fjalë zemre. Në një postim në rrjete sociale, Geti shkruan: Jeta e Babes, kur erdhe ne jete ti, une u linda per se dyti.

Tani kur shoh buzëqeshjen tende engjëllore dhe sytë e tu të bukur plot jete, mbështesin besimin tim, se jeta ia vlen të jetohet me te gjitha pengesat qe vijnë e shkojne gjate rruges. Babi do jete gjithmonë ketu per ty bija ime! Gezuar ditelindjen e pac jete te gjate e te lumtun Engjelli im!”- shkruan Getoari në Instagram.

Ndërsa, pak minuta më parë, Marina ka publikuar disa foto ëngjëllore, ku shfaqet e veshur me të bardha, teksa mban në krah Margetin. “Gezuar ditelindjen kuptimi i jetes sime. Happy birthday to the light of my eyes MARGET” – ka shkruar Marina në Instagram, duke marrë urime të shumta në këtë ditë të veçantë.

Lexo lajme interesante

You may also like