Getinjo sot feston ditëlindjen, ka një falënderim – Shqip

by admin
Spread the love

Getinjo sot është një nga artistët më të dashur në vendin tonë.

Rrugëtimi në këtë industri për të nuk ishte dhe i lehtë, por me shumë suksese në fund.

Getinjo sot feston ditëlindjen e 33-të dhe ka një falënderim për Zotin për arritjet e dij deri këtu, shkruan Kosovarja.

“Me daten 13.06.1991 isha nje foshnje e sapo lindur qe erdhi ne kete bote duke qajt me ze! Sot mbusha 33 vite jete dhe po buzeqeshi☝🏼 Falemnderimi dhe lavderimi shkon veten per madherine e lartesuar,krijuesin e gjithçkaje,Zotin apsolut ! Elhamdulilah per secilen frymemarrje deri me sot🤲🏻❤️ “, ka shkruar reperi.

You may also like