Georgina Rodriguez bën daljen e parë publike si shtatzënë me binjakë – Shqip

by admin
Spread the love

20:27 | 25 Nentor 2021

Ajo është në pritje të binjakëve me të dashurin e saj Cristiano Ronaldo.

Dhe Georgina Rodriguez e mbështolli barkun e saj të foshnjës në rritje me një pallto komode Nike ndërsa po dilte për një shëtitje në Cheshire të enjten, transmeton lajmi.net.

Modelja, 27 vjeçe, preu një figurë të rastësishme në xhaketën e mbushur me krem teksa bënte disa ushtrime të lehta me një mikeshë.

Ajo e kompletoi look-un me një palë dollakë lejla, çorape blu dhe të bardha dhe trajnerë komode.

Bukuroshja brune i fshiu flokët e saj të errëta me një stil të shkëlqyeshëm dhe zgjodhi të bënte pa grim ndërsa merrte ajër të pastër.

Georgina dukej me humor të mirë për shëtitjen ku më vonë vendosi kapuçin dhe shikoi diçka në telefonin e saj.

Dalja e saj vjen pasi Georgina dhe Ronaldo festuan ditëlindjen e katërt të vajzës Alana me foto të nxehta familjare në fillim të këtij muaji.

Përveç vajzës së Ronaldos me Georgina, ylli i Manchester United ka edhe djalin Cristiano Jnr, 11 vjeç dhe binjakët Eva dhe Mateo, katër vjeç./Shqip/

Lajme interesante

You may also like