Genti dhe Daniel, dy shokë aventurierë

by admin
Spread the love

 

Me një video në llogarinë e tij, Gentian Zenelaj ka treguar se ka bërë zhytjen e parë të këtij viti me të birin, Daniel.
Dhe në fakt kjo nuk është hera e parë që Zenelaj ndan momente të tilla me djalin. Në çdo aventurë të tyre, Genti ka treguar se Danieli është shoqëruesi më i mirë.
“Nuk është aq ftohtë… është paaak”, ka shkruar aktori dhe moderatori krah postimit ku shihet me veshjet detare me Daniel.
E me siguri kjo nuk do të jetë e vetmja video që do të shohim edhe në muajt në vijim nga Gentiani dhe Zeneli, ndonëse jemi ende në fillim të muajit shkurt./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like