Genta publikon imazhe nga ceremonia e zbulimit të binjakëve të saj

by admin
Spread the love

Ajo është në lidhje me biznesmenin turk Usta, shkruan lajmi.net.

Genta ditë më parë ka organizuar një festë për të zbuluar gjininë e binjakëve të saj. Ajo pritet të bëhet nënë e një djali dhe një vajze.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Së fundi ajo ka publikuar edhe pamje nga ceremonia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Genta i është përkushtuar së fundi lidhjes me turkun dhe është distancuar pak nga muzika.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Këngëtarja e njohur po shijon ditët e fundit të shtatëzanisë dhe pritet të bëhet nënë për herë të parë./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like