Genta Ismaili ka dy lajme. Nëse njëri është pritja e ëmbël, ç’është tjetri?

by admin
Spread the love

Genta Ismajli, prej muajsh është në pritje të ëmbël, por këtë lajm nuk e ka pranuar akoma publikisht megjithëse mediat e kanë konfirmuar me kohë. Sot ajo ka publikuar një video në rrjete sociale, ku duket teksa po intervistohet nga disa gazetarë. Nga mënyra si është realizuar video, duket qartë që po xhirohet diçka, e me shumë gjasa do jetë klipi i radhës për këngëtaren.

Genta thotë se ka dy surpriza për adhuruesit e saj. Duke marrë parasysh se ende nuk e ka konfirmuar shtatzëninë, mbase një prej lajmeve do jetë ky, ndërsa tjetri është dasma. Ne mezi po presim të dëgjojmë më shumë për këtë temë.

Genta dhe partneri i saj, Huseyin Usta, do të bëhen prindër për herë të parë, por të dy kanë qenë e kujdesshëm që ta mbajnë sa më larg syrit të mediave këtë periudhë./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like