“Gënjen”, “Na njohin të dyve në Tiranë”, përplasje e ashpër mes Balinës dhe Meridianit në studion e Big Brother VIP

by admin
Spread the love

Një debat i nisur sonte qysh nga shtëpia e Big Brother VIP mes Merdianit dhe Balinës, ka vazhduar edhe pas eleminimit të Meridianit.

Oponionistja e Big Brother i është drejtuar atij se ai me informacionet që i dha Donaldit, e ka gënjyer atë.

Me këtë gjë nuk u pajtua aspak Meridiani, duke i thënë se ai kishte folur vetëm atë që kishte parë.

Bodinaku vazhdoi t’i shoshte se ai po gënjen me të gjitha këto që po thotë, derisa debati vazhdoi duke thënë Meridiani se në Tiranë na njohin, kështu që nuk i bashkohet dot Balinës në këtë pikë.

“Në Tiranë njoh shumë njerëz edhe nga shoubizzi, kështu që na njohin të dyve, e dinë shumë mirë, e në këtë pikë unë nuk bashkohem dot me ty”, tha Meridiani.


Lexo lajme interesante

You may also like