Gashi pas takimit: Ka përparim në bisedime (VIDEO)

by admin
Spread the love

Ka përfunduar edhe takimi i tretë mes kryeministrit Zoran Zaev dhe liderit të Alternativës, Afrim Gashi.

“Mund të ju them se kemi përparim. Vijojnë konsultime në parti. Për gjithë këtë do të vijojë njoftimin nga Qeveria”, tha Gashi, transmeton TV21.

Video:

Lexo lajme interesante

You may also like