Frikë në Arabi/ Ronaldo festonte golat, por karkalecat pushtuan tribunat (Foto)

by admin
Spread the love

Ndeshja e fundit e Cristiano Ronaldos me fanellën e Al-Nassr ishte për t’u vendosur në kornizë teksa portugezi realizoi katër gola.

Festa e CR7 dhe tifozëve të pranishëm në tribuna ishte madhështore duke qenë se çmimi i biletave ishte totalisht i justifikuar.

Megjithatë, jo gjithçka shkoi mirë sa i takon tifozëve të cilët gjatë sfidës, iu desh të përballeshin edhe me një sulm të vërtetë nga ana e karkalecave. “Miqtë e paftuar” i hapën shumë punë tifozëve teksa fotot nga tribuna janë bërë virale në internet duke shkaktuar reagime të mëdha.

Shumë prej tifozëve komentuan me humor se edhe karkalecat nuk mund ta humbisnin spektaklin që dhuroi në fushë Ronaldo dhe në këtë formë vendosën të bëheshin edhe ata sadopak protangonistë.Top Channel

You may also like