“Fqinjët e mi e thirrën policinë dhe u ankuan se “me veshjen dhe trupin tim po i provokoj ata!”

by admin
Spread the love

Nëse një femër ëahtë e nxehtë she nëse kjo do të ishte një krim, ajo pretendon se do të mbyllej. Përdoruesi i TikTok, 1mperatix, tha se fqinji i saj thirri policinë për të shfaqur trupin e saj me rroba të shkurta, duke i thënë policit se ajo po “lejohet të ekzistojë dhe të jetë e nxehtë”.

“Unë do të vazhdoj ta bëj këtë,” i thotë ajo oficerit në klipin 15 sekonda.

“Unë jam veshur plotësisht në rregull,” argumenton ajo.  “Ata thjesht nuk e pëlqejnë stilin tim.”

TikToker – e cila kishte veshur një top tub, pantallona të shkurtra xhins dhe çizme të larta – ka thënë se problemi nuk është te veshja e saj.“I thashë, trupi im të ofendon dhe kjo është çështja,” shtoi ajo.  “Unë nuk e di se çfarë pret ajo që ju të bëni.”

Përdoruesit nuk mund të besonin se policia mori pjesë në thirrjen. “Seriozisht?  Ata erdhen?”  pyeti një përdorues me mosbesim.

“”Për çfarë keni hyrë në burg?”, pyeti një përdorues në mënyrë retorike.  “U arrestova sepse fundi im ishte mbi gjunjë dhe më dukeshin supet.

“Po, disa njerëz mund të mos e pëlqejnë stilin tuaj, por MBAjeni atë në rregull”, shkroi një tjetër.

TikToker më vonë zbuloi se “arsyeja e vetme” pse erdhi policia ishte sepse fqinji i saj “i gënjeu” dhe tha se ishte në pronën e tij.

Në një video pasuese, përdoruesi zbuloi të gjithë veshjen e saj që shkaktoi kaos, me qindra njerëz që deklaruan fqinjin jashtë linjës për thirrjen e policëve.

“Për njerëzit e çmendur… a e kuptoni se njerëzit në plazhe etj. që veshin bikini veshin më pak se kaq?  Por kjo është mirë?”  tha një përdorues. Marrë nga The New York Post, transmeton Botapress.info

Lexo lajme interesante

You may also like