FOTO/ Personi i dashur i Luana Vjollcës feston ditëlindjen, moderatorja ka një urim të bukur

by admin
Spread the love

Nuk janë as dy, as tre por plot katër motra. Në fillim shumë kush ka menduar se Marina dhe Luana Vjollca ishin motra të vetme, mirëpo në të vërtetë ato kanë edhe dy motra të tjera më të mëdha, Marsedën dhe Lirën të cilat jetojnë dhe punojnë jashtë Shqipërie.

Kjo e fundit, së fundmi ka festuar ditëlindjen, ku nuk ka munguar një urim i ëmbël nga motra e saj e famshme, Luana. Me anë të disa fotove të ndarë nga darka e ditëlindjes, moderatorja e njohur shkruan:

“Goca e ditëlindjes, Lira Vjollca. Të dua jeta ime, shpirti më i bukur që njoh.” Kujtojmë që nuk janë të pakta herët kur Luana Vjollca ka ndarë me publikun foto dhe momente me familjen e saj.

Vetëm kur bëhet fjalë për jetën e saj personale, moderatorja Luana Vjollca nuk është kaq e hapur me publikun.

You may also like