FOTO/ Oriola Marashi i mahnit të gjithë me fotot e saj të fundit nga Stambolli

by admin
Spread the love

Modelja e famshme shqiptare, Oriola Marashi, ka qenë në qender të mediave roze së fundmi , dhe jo vetëm prej daljeve të saj të fundit në tapetin e kuq ne Venecia.

Këtë herë, Oriola Marashi tërhoqi vëmendjen nga qyteti i bukur i Stambollit. Modelja shqiptare ka publikuar disa foto nga Stambolli, ku e veshur me bikini duket në super formë.

Trup perfekt! Le të themi se Oriola Marashi është nder të paktat modele shqiptare që ka tërhequr vëmendjen e ndërkombëtarëve.

Tayna, Angela Martini, Vildane Zeneli e shumë personazhe të tjerë të njohur i kanë komentuar menjëherë Oriola Marashit, duke e komplimentuar për paraqitjen e saj…

Lexo lajme interesante

You may also like