FOTO/ Nuk e keni parë kurrë kështu, befason e dashura e futbollistit të njohur

by admin
Spread the love

Zoe Cristofoli i mahniti fansat, duke shpërndarë një foto në të cilin ajo ka veshur një bluzë shumë të vogël… Zoe Cristofoli në këtë periudhë të veçantë të vitit është super aktive në rrjetet sociale.

Modelja po stërvitet me intensitet të madh dhe rezultatet i duken qartë në trup. Nga ana tjetër, vendasja e Veronës është e pajisur me një bukuri jo të zakonshme dhe një fizik stratosferik: format e saj ndezin lehtësisht rrjetin…

Partnerja e Theo Hernandez pushton rrjetet sociale me pamjen e saj super agresive (tatuazhet e saj nuk kalojnë kurrë pa u vënë re) dhe me format e saj të papërmbajtshme.

Sot, në mesin e postimeve të saj në Instagram, u shfaq një foto në të cilën ajo mban një mikro top stratosferik që përmban shumë pak.

Lexo lajme interesante

You may also like