FOTO/ Fansat e kritikojnë për fotot me bikini, reagon e mërzitur Chiara Ferragni

by admin
Spread the love

Blogger-ja e njohur italiane, Chiara Ferragni, është vënë sërish në qendër të kritikave pas publikimit të  disa fotove  me të brendshme.  Sipërmarrësja italiane ka vendosur t’u përgjigjet këtyre komentuesve duke i cilësuar ato si “mendje fanatike”.

Ajo vuri në dukje se nuk ka asgjë të keqe të tregosh trupin tënd. “Por këto komentet: “Chiara çfarë po ndodh me ty? Shiko se burri yt është inatosur”.

Pse të inatoset sepse postoj një video me të brendshme siç kam bërë gjithmonë në jetën time. Nuk ka asgjë më të bukur se sa të jesh rehat me trupin tënd.

Dhe nëse dua t’i tregoj atij se çfarë nuk shkon me këtë? Unë nuk i bëj asnjë të keqe askujt, përveç mendjeve tuaja fanatike”, u shpreh mes të tjerash Chiara Ferragni.

Lexo lajme interesante

You may also like