Formacionet zyrtare: Liverpool – Brighton

by admin
Spread the love

Liverpool do të përballet sot me Brighton.

‘The Reds’ do të kërkojnë pikët e plota në Anfield për t’a rikthyer lidershipin në Premierligë, duke pritur kështu edhe rezultatin e derbit të sotëm mes Arsenal dhe Manchester City, shkruan GazetaBlic Sport.

Para fillimit të takimit janë publikuar formacionet zyrtare.

Ja 11’shet startuese:

You may also like