Flet gruaja që u plagos nga bashkëshorti dhe i cili vrau dy fëmijët e përbashkët

by admin
Spread the love

Advije R. (38) është nëna e dy djemve (11, 13) nga Glinde, të cilët u qëlluan nga babai Flamur R. (44). Tani ajo është marr në pyetje për ngjarjen nga hetuesit.

“Anketa ishte vetëm e shkurtër dhe do të vazhdojë”, thotë prokurori publik Lübeck, informon portali Shtegu. Hetuesit vazhdojnë të heshtin për përmbajtjen.

Advije R. ishte e vetmja që i mbijetoi sulmit të bashkëshortit të saj, i cili më pas qëlloi vetveten në ditën e Krishtlindjes. Edhe gruaja ishte qëlluar, u dërgua në klinikë e plagosur rëndë dhe fillimisht ishte në koma.

Shtëpia ku ndodhu krimi

Lexo lajme interesante

You may also like