Fillojnë talljet në internet, Ilir Shaqirin dhe Tan Bramën i krahasojnë me vëllezërit Mziu

by admin
Spread the love

Që nga 5 tetorit, Big Brother VIP është formati televiziv më i komentuar në rrjete sociale, por edhe jashtë tyre.

Çdo personazh aty po komentohet shumë, për lojën por edhe për jetën e tyre të cilët ata e kanë rrëfyer brenda shtëpisë.

Por, asnjëherë duke mos lënë anash edhe shakatë e memet që po bëhen rreth tyre.

Së fundmi, Iliri dhe banori i ri, Tan Brama janë krahasuar me vëllezërit Mziu, derisa ka qenë blogeri Olti Curri ai i cili ka publikuar një fotografi të vëllezërve së bashku me dy banorët.

Kujtojmë se Big Brother u komunikoi banorëve se secili finalist do të fitojë 10 mijë euro.


Lexo lajme interesante

You may also like