Fillimet e Gjikos dhe Elitës kanë qenë klasike: Ajo nuk ia varte hiç

by admin
Spread the love

I ftuar në “Prive”, në rubrikën “5 data”, Gjiko e ka folur për 21 korrikun e vitit 2017, kur ka takuar Elitën.

Njohja e tyre siç tregon reperi nisi në prapaskenat e një koncerti të tij.
“Shumë njerëz dhe Elita, mendojnë se unë jam hajgarexhi, por në jetë reale jam pak më serioz. Në intervistat në emisionin e saj, nuk vinte vetë, dërgonte gazetare tjetër, dhe mua më kapi inati”, tha reperi. Më pas ai i ka kërkuar që një prej intervistave t’ia bënte Elita, e cila më në fund e pranoi.
Më pas pati një takim të parë që nuk zgjati shumë, pasi sias Gjikos koha iku pa u kuptuar. Ai ka treguar se si ia ka bërë të qartë direkt pas disa daljeve të para se nuk donte të ishte miku i saj, por më shumë se aq./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like