Fifi reagon e befasuar nga kryeministri Rama pasi e shpërndau këngën e saj “Diell”

by admin
Spread the love

Refreni i këngës “Diell”, nga këngëtarja e dashur për publikun, Filloreta Raçi – Fifi, u bë hit menjëherë pasi u dëgjua.

Kujtojmë se refrenin e saj artistja e krijoi gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBV po dëgjohet kudo edhe pse është akoma e pakompletuar dhe u publikua vetëm si intro.

Së fundi, kjo intro ka marrë vëmendjen edhe të kryeministrit së Shqipëris, Edi Rama, i cili ka postuar një video me pamje të dëbores nga Valbona e që në sfond dëgjohet kënga “Diell”.

Video e shpëndarë nga Rama në rrjetin e tij social “Instagram” u komentua tejet mase, dhe së2 fundi ka reaguar edhe vetë këngëtarja, Fifi.

Ajo e ka rishpërndarë videon e kryeministrit në InstaStory ku ka shkruar se e ka lënë “pagojë” nga veprimi i Ramës.

Fifi mbetet një nga artistet e preferuar të publikut dhe kjo këngë është duke u pëlqyer jashtë mase e që së fundi nga intro në YouTube ka arritur afro 2 milion klikime.


Lexo lajme interesante

You may also like