Fifi e përqaf në qafë Granitin aq sa s’mundet më – Shqip

by admin
Spread the love

22:02 | 8 Nentor 2021

Foto: Instagram

Fifi sërish është bërë fokus i kamerave brenda shtëpisë.

Këngëtarja kosovare Fifi i ka dhuruar përqafime të njëpasnjëshme Granitit, banorit ndaj të cilit javë më parë kishte shprehur pëlqimin, shkruan lajmi.net.

Por deklarata e Graniti se atë e sheh si motër e kishte tronditur dhe bëri që Fifi të reflektojë e ti ndryshojë mendimet rreth tij.

Pas gjitha diskutimeve brenda shtëpisë Fifi dhe Graniti kanë vendosur të mbesin miq.

Mirëpo nuk është hera e parë që Fifi dhe Graniti kapen në cepe të shtëpisë ku sillen si të ishin çift./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like