Fatma i tregon të gjitha: Partneri më çoi me zor tek babai i tij!

by admin
Spread the love

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar partnerët e moderatoreve Fatmës dhe Olesias.

Ata kanë qenë të ftuarit e parë në rubrikën “Zbërthejmë burrat” ku Pepi dhe Erioni kanë kthyer përgjigje të gjitha grave për burrat e tyre dhe jo vetëm.

Ata kanë treguar paksa edhe njohjen me partneret përkatëse. Ndërkohë që Pepi ka thënë se e dinte që Fatma ishte e duhura, ajo tha:

“Më ka marrë dhe më ka çuar me zor tek babi I tij. Ai kishte ardhur në Tiranë, ne e kishim lënë për të dalë dhe nuk më tha se do të ishte babai I tij, sepse nëse do ta dija do isha rregulluar e do e kisha marrë shumë seriozisht këtë takim”.

Por nuk mbaron me kaq, kështu që ndiqni intervistën e plotë:

Lajme interesante

You may also like