Fati yt/ Horoskopi, 1 tetor 2021

by admin
Spread the love

Dashi-Fakti se jeni në humor për të bërë apo për të thënë diçka shokuese, nuk do të thotë se duhet ta bëni. Planetet ju paralajmërojnë se mund të përballeni me reagimin e ashpër të atyre që ofendoni.

Demi-Ndjeni sikur po vërdalliseni nga njerëz, të cilët në opinionin tuaj nuk e meritojnë postin që kanë. Duhet të bëni diçka. Ka mbaruar koha për fjalë, është koha për të vepruar.

Binjakët-Preferoni të shkoni në rrugën tuaj dhe të kryeni punët tuaja, por planetet ju paralajmërojnë se ky nuk është një opsion për ju. Duhet të pranoni se të punoni me të tjerët është domosdoshmëri.

Gaforrja-Presioni i punës mbi ju po rritet, dhe kjo është një shenjë që keni marrë shumë mbi shpatulla. Është mirë të jesh ambicioz, por duhet të vendosni një ekuilibër mes ambicies dhe nevojave.

Luani-Planetet thonë se do të tërhiqeni nga dikush që në jetën personale, apo atë profesionale, është i fortë dhe i fuqishëm. Nuk ka asgjë të gabuar këtu, por duhet të keni parasysh që të gjithë janë njerëz. Mos adhuroni askënd.

Virgjëresha-Nëse dikush vendoset mes jush dhe dëshirave tuaja në ditët në vijim, do të pendohen. Nuk jeni në humor të qëndroni duarkryq dhe të shikoni, përkundrazi, do të hidheni në kundërsulm.

Peshorja-Planetet ju këshillojnë të rrezikoni dhe të shtyni kufijtë. Shanset që të arrini sukses janë shumë të mëdha për momentin. Jeta është ajo që ju zgjidhni ta bëni.

Akrepi-Mënyra se si u qaseni punëve tuaja nesër, do të surprizojë disa njerëz, veçanërisht atyre që besojnë se ju nuk e pëlqeni konfrontimin. Ndoshta vërtetë nuk e pëlqeni, por ka kohë në të cilët duhet të vazhdoni rrugën në një mënyrë apo një tjetër.

Shigjetari-Një projekt që ju ka mbajtur peng prej javësh duhet të përfundohet. Veproni dhe më pas lëvizni në diçka më interesante. Gjithçka në kohën e vet.

Bricjapi-Nëse nuk mund të arrini çfarë kërkoni nesër, atëherë do të gjeni mënyra të tjera për t’ia dalë mbanë. Jeni në humor të mirë dhe është koha e duhur për të arritur suksese.

Ujori-Të gjithë bëjnë gabime, kështu që mos e qortoni ashpër veten për diçka që u përpoqët ta arrini, por nuk ia dolët. Fakti se u përpoqët, kur kaq pak njerëz kanë guximin ta bëjnë, ju shënon juve si një njeri special.

Peshqit-Planetet ju japin energji më shumë se të mjaftueshme për të arritur ndryshimet e kërkuara, kështu që mos dyshoni se mund t’ia dilni. E drejta është në krahun tuaj, përdoreni.

Lexo lajme interesante

You may also like