Familja Kelmendi e ndez skenën e Eurovisionit (VIDEO)

by admin
Spread the love

Albina Kelmendi me familjen e vet sapo performuan në finalen e festivalit më të popullarizuar në Evropë “Eurovision 2023” në Liverpul.

Me këngën “Duje” interpretuar nga familja Kelmendi u ndiz atmosfera në skenën e Eurovisionit.

Më poshtë e gjeni performancën e familjes Kelmendi në finalen e këtij edicioni të këtij festivali gjigant.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

You may also like