Familja Kardashian nuk do mundet më kurrë të zotërojë një Ferrari

by admin
Spread the love

Familja Kardashian i është shtuar “listës së zezë” të prodhuesit automobilistik italian, të cilëve u ndalohet të blejnë një automjet Ferrari.

Nuk është hera e parë që kompania bënë një ndalesë të tillë. Yjet si Justin Bieber dhe Floyd Mayweather nuk do të kenë kurrë një Ferrari, siç nuk do të kenë as anëtarët e familjes Kardashian.

Edhe pse prodhuesi i makinave pretendon se askujt nuk është i ndaluar të blejë një Ferrari, në fakt kompania rezervon mundësinë për të zgjedhur me kujdes se kush ka akses në njësitë e saj më ekskluzive.

Një nga rregullat e Ferrarit, të cilës Bieber nuk iu bind, ishte që pronarët të jenë të lirë të personalizojnë pamjen e jashtme të automjeteve të tyre sipas dëshirës.

Sikur të mos mjaftonte kjo, ylli i muzikës pop nxori në ankand makinën e tij të tipit Ferrari pasi e ri-dizajnoj me një ngjyrë tjetër.

Kompania prestigjioze tashmë ka shkëputur çdo marrëveshje të mëtejshme me Justin Bieber./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like