Evi Kokalari i dërgon mesazhin publik Lulzim Bashës dhe paralajmëron çfarë do të ndodhë në 11 dhjetor (FOTO)

by admin
Spread the love

Aktivistja shqiptare-amerikanoi, Evi Kokalari ka reaguar në rrjetet sociale pasi kryedemokrati Lulzim Bahsa ka bllokuar komentet në Twitter për ata persona që ai nuk i ndjek. Lëvizje kjo që u bë dje nga Basha pasi shkruajti për Sali Berishën se ka rënë shumë poshtë.

Kokalari i bën thirrje të hapë komentet dhe e paralajmëron Bashën se në 11 Dhjetor do të bien kambanat për të.

Postimi i Kokalarit:

“Tick-tock, tick-tock!

@lulzimbasha_al

, bëhu burrë dhe hap komentet kur tweet, që populli të të kujtoj se në 11 Dhjetor, këmbanat do bien për ty.”, shkruan Kokalari.

Lajme interesante

You may also like