Është gjetur një grua nga Makedonski Brod, e cila ishte larguar nga shtëpia më 1 janar

by admin
Spread the love

MPB ka njoftuar se sot me helikopter në zonën e fshatit Trebovlje ka gjetur banoren e fshatit të Kosovës, Makedonski Brod, e cila ishte raportuar nga vëllai i saj se më 1 janar është larguar nga shtëpia.

“Siç informojnë nga MPB-ja, zyrtarët policorë të Departamentit të Njësive të Aviacionit të MPB-së në koordinim me MPB-në e Manastirit në rajonin e fshatit Trebovlje sot kanë gjetur dhe transportuar në mënyrë të sigurtë V.N. (55) nga fshati i Kosovës, Makedonski Brod, e cila më datë 01.01.2024 është raportuar nga vëllai i saj B.N.(50) në SPB Makedonski Brod se është larguar nga shtëpia” njoftojnë nga MPB-ja.
Nga aty shtojnë se V.N. i është dorëzuar stafit mjekësor në Qendrën Klinike “Nënë Tereza”.

MARKETINGYou may also like