Ervin Salianji: Partia Demokratike është shtëpia e çdo demokrati

by admin
Spread the love

Deputeti demokrat Ervin Salianji, ka ndarë një foto nga Kuvendi i një dite më parë në Pallatin e Kongreseve, ku
Salianji shkruan se Partia Demokratike, është shtëpia e çdo demokrati. “Partia Demokratike është shtëpia e çdo demokrati”, shkruan ai.

Deputeti Ervin Salianji, tha dje se vendimi i marrë për t’u radhitur në krahun e atyre që kanë një aleancë me SHBA-të dhe kundër kultit të individit dhe përdorimit të parties, për të mbrojtur interesa personale ishte më i vyeri i jetës së tij.

Sipas tij, Berisha nuk sakrifikoi egon e tij për PD-në, por kërkon të sakrifikojë këtë të fundit për veten e tij.

Lexo lajme interesante

You may also like