Enca Haxhia paralajmëron këngë të reja përmes rrjeteve sociale – Shqip

by admin
Spread the love

23:09 | 6 Tetor 2021

Këngëtarja e njohur duket se ka filluar punën për projektin e ri muzikor.

Enca Haxhia ndonëse gjendemi në mes periudhë pandemie aspak nuk e ka ndalur punën për këngët e reja, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundi ka postuar një foto ku tregoi se po punon për projektin e ri muzikor.

jo nuk ka preferuar të japë më shumë detaje por që ka shfrytëzuar rastin t`i paralajmërojë fansat se së shpejti këngë të reja po publikohen.

Ajo njihet si një ndër këngëtaret më seksi shqiptare e cila është aktive me projekte muzikore, dhe këngët e saja po pëlqehen mjaft shumë nga fansat./Shqip/

Lajme interesante

You may also like