Elvana Gjata tregon si e gjeti ky 35- vjetor

by admin
Spread the love

Me dy video në llogarinë e saj, Elvana ka zbuluar se si e ka pritur ditëlindja e 35-të.

Ajo ka publikuar një tortë ku shkruhet “Gëzuar ditëlindjen Elvana Gjata”, të cilën e ka shijuar me duar dhe një video ku duket mjaft natyrale.

“Falenderuese”, ka shkruar Elvana krah postimit duke falenderuar çdokënd që e ka uruar në ditën e saj të lindjes.

Gjata feston sot 35- vjetorin e saj dhe shumë personazhe të tjerë të njohur e kanë uruar publikisht./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like