Ellen DeGeneres lë ekranin dhe e pret timonin në tjetër drejtim

by admin
Spread the love
728x90px

Ellen DeGeneres ka vendosur të largohet nga televizioni dhe në momentin që flasim po vazhdon punën për sezonin e fundit të show-t të saj, por nga ana tjetër, është zbuluar drejtimi që do marrë karriera e moderatores në vazhdim.
Së fundmi, Ellen zbuloi që ka gati një linjë produktesh për fytyrën e saj dhe do e lançojë. “Kam, 3 vite që punoj për këtë projekt dhe do të quhet ‘Kind Science’. Produktet janë age-positive dhe shumë efektive sidomos për zonjat në moshë. Kam 3 vite që i përdor dhe rezultatet janë të çmendura”, rrëfeu moderatorja.
Me pak fjalë, DeGeneres i është shtuar listët së VIP-ave që po i përkushtohen biznesit të bukurisë.

ash-ads

Lajme interesante

You may also like