Elita Rudi shkon në restorant të Nusret Gokce, thotë se hamburgerat e Prishtinës janë më të mirë

by admin
Spread the love
728x90px

Nusret Gökçe, i njohur gjerësisht si Salt Bae, është një kuzhinier dhe restorant turk, i cili fitoi famë në internet për shkak të mënyrës së përgatitjes dhe stinimit të mishit.


Elita Rudi ishte ajo e cila vizitoi restorantin e shefit të kuzhinës, Nusret Gokce, po e cila u shpreh mjaft e pakënaqur me ushqimin e servuar.

bekimcair

Ajo shpreh se hamburgerat e Prishtinës janë më të mirë dhe se çmimi i tyre nuk ia vlen aspak pasiqë janë të mbështjellur me folje ngjyrë floriri dhe asgjë më shumë./Shqip/ 

ash-ads

Lajme interesante

You may also like