Elita Rudi plot stil dhe elegancë, duket mahnitëse në pozat e reja

by admin
Spread the love

Moderatorja e njohur, Elita Rudi, ka kohë që është larguar nga ekrani duke iu përkushtuar jetës së saj private dhe familjes.

Por, Elita është gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe çdo postim që bën në rrjetet sociale komentohet, e sidomos paraqitjet e saj plot stil.

Edhe së fundi, bukuroshja nga Gjakova postoi disa fotografi në llogarinë e saj personale ku ndiqet nga më shumë se 889 mijë persona.

Prezantuesja u shfaq joshëse dhe me një dukej tejet atraktive e veshur e tëra në të zeza, me një fustan të shkurtër dhe pallton nga materiali i lëkurës, të cilën e kombinoi me taka të larta dhe syze dielli.

Elita dukej në formë mahnitëse, ndërsa nuk munguan as komplimentet e shumta në hapësirën e komenteve.

Kujtojmë që Elita së fundi ka deklaruar se shumë shpejt planifikon të rikthehet në ekran dhe së është duke punuar në shumë projekte në të njëjtën kohë.

Ndryshe, kujtojmë që Elita është nënë e dy fëmijëve nga martesa e saj me reperin e njohur nga Peja, Gjikon.


Lajme interesante

You may also like