Elita Rudi në përgatitje të hajvarit me speca

by admin
Spread the love

Moderatorja e njohur shqipatre, Elita Rudi, është mjaft aktive në rrjetet sociale e cila ndanë video e fotografi nga momente të përditshmëris.

Së fundi, ajo gjendet në vendlindjen e bashkëshortit, në Pejë bashkë dhe me fëmijët, shkruan “Kosovarja”.

Pa komplekse ajo ka zbuluar në InstaStory se njëjtë si të gjitha nënat shqiptare është në përgatitje të hajvarit me speca turshi (pasi është edhe sezona e tyre).

Po ashtu edhe bashkëshorti i saj, reperi Gjiko, ka ndarë një video për fansat ku shihet Elita duke këputur bishtat e specave, dhe si me shaka duke i bërë video këndon duke thënë, “U qa po shoh”.

Elita si gjithnjë po qe duket bukur mjaft bukur edhe në veshje krejt të thjesht.


Lexo lajme interesante

You may also like