Elgit Doda në BBV Fan Club, të gjithë kërcejnë me performancën përveç Semit

by admin
Spread the love

Mbrëmja Prime e BBV u zëvendësua këtë të martë nga BBV Fan Club. Spektakli u hap nga një performancë e Elgit Dodës me këngën “Piloti i zemrës” që është dedikim për Monika Lubonjën.

Të gjithë janë argëtuar duke kërcyer, ndërsa mikja e ngushtë e Borës, Semi ka zgjedhur të qëndrojë ulur.

Elgiti është mik i ngushtë i Donaldii i cili hoqi dorë nga historia me Bora Zemanin për t’u lidhur me Beatrix Ramosaj.

Ai vazhdimisht ka shprehur mbështetjen e tij në rrjetet sociale dhe nëpër intervista për Donaldin. Edhe në BBV si i ftuar special, Elgiti nuk nguroi të mbështeste hapur aktorin.

Bora në fillim të këtij viti e hoqi nga Instagrami i saj këngëtarin, veprim i cili u kthye mbrapsht dhe nga ai.

Finalja e madhe e Big Brother Vip mbahet këtë të premte. Ju ftojmë të votoni në sondazhin e News 31 për të zgjedhur fituesin.

 


Lexo lajme interesante

You may also like