Ekskluzive, Andi Lila: Pirlo s’më la t’i afrohesha, si mora hak ndaj Handanovic

by admin
Spread the love

Kur bëhet fjalë për Serinë A, Andi Lila e njeh mjaft mirë. Ish-mesfushori i Kombëtares ka pasur fatin që ta bëjë ëndrrën e tij realitet për të luajtur në kampionatin e ëndrrave për shqiptarët.

Falë përulësisë prej kampioni dhe vullnetit të hekurt ia doli që të linte gjurmë edhe me një gol të shënuar ndaj skuadrës së tij të zemrës, Interit.

Lila tregon për gazetarin e Oversport, Gentjan Alinani, aventurën italiane, por gjithashtu parashikon garën për titullin kampion 2 javë përpara fundit.

Ai ishte në shtëpinë tonë duke zgjuar edhe një herë tjetër kujtimet e bukura nga ndeshjet e luajtura me Parmën.

Lexo lajme interesante

You may also like