Einxhel sqaron marrëdhënien me DJ Dagz, a do lidhen me njëri-tjetrin? – Shqip

by admin
Spread the love

22:32 | 16 Nentor 2021

Gjatë javës është aluduar se mund të ketë diçka mes dyshes.

Megjithatë, kjo siç duket paska qenë vetëm hamendesim, shkruan lajmi.net.

Kjo për arsye se, Einxhel u deklarua se nuk dëshiron të thellojë raportin me të pavarësisht disa veprimeve.

Kam thënë që Arbri më pëlqen shumë si djalë dhe i kam thënë që jam natyrë e tillë. Është dashur kartolina e Beatrix që të afrohem me të. Me Arbrin kam nisur që liven e parë dhe kishte një natë durimin që të zgjasë dorën.

E pyetur nëse do të ketë një romancë me Arbrin (DJ Dagz), Einxhel thotë:

“Nuk kam ndërmend të kem asgjë mes meje dhe Arbrit sepse Iliri do të mendojë se do e përdor si lojë”./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like