Einxhel ka një kërkesë të veçantë për presidenten Osmani

by admin
Spread the love

Vetëm edhe dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e Big Brother VIP.

Gjatë ditës së sotme ata kanë diskutuar shumë gjëra të ndryshme mes vete.

Donaldi dhe Einxhel kanë zhvilluar disa diskutime së bashku.

Einxhel ishte ajo e cila kishte një kërkesë të veçantë për presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani.

Ajo ka kërkuar nga Osmani që t’i përshëndes banorët e Big Brother VIP.

Këtë kërkesë ajo e përsëritur disa herë.

“Duam një përshëndetje nga presidentja e Kosovës, duam një përshëndetje nga Vjosa” thoshte duke insistuar ajo.

Në shtëpinë e Big Brother VIP kanë mbetur vetëm katër banorë finalistë.

@infoalbania1 #albania#albaniangirl#albaniangirls #shqipe#shqipemeplis🇦🇱#kozak#kosova#prishtina #durrsi #tirana #prishtinacity #noizy #donxhoni #donxhonii ♬ original sound – Infoalbania1


Lexo lajme interesante

You may also like