E zbulon gazetari Hoxha: Ja çfarë fshihet pas çështjes së Portit të Durrësit

by admin
Spread the love

I ftuar në një intervistë televizive, gazetari Poli Hoxha u shpreh se opozita po krijon një tymnajë lidhur me çështjen e portit të Durrësit.

Ai tha se tymnaja që bën opozita dhe sherret, është se nuk po del thelbi se çfarë fshihet pas kësaj, duke shtuar se mendon se pas saj janë oligarkët e Ramës.

Hoxha: Unë po shikoj që opozita këtu po krijon një tymnajë. Tymnaja që bën opozita dhe sherret, është se nuk po del thelbi se çfarë fshihet pas kësaj. Duke ndjekur vetëm logjikën unë mendoj se pas kësaj fshihet Rama me oligarkët e saj.

Lexo lajme interesante

You may also like